Serwis maszyn i urządzeń

Zapewniamy bieżące serwisy urządzeń i systemów do pakowania, usuwamy awarie, przeprowadzamy także modernizacje istniejących linii pakujących. Oferujemy części zamienne, a gdy jest taka potrzeba – wykonujemy je sami.

Serwis urządzeń ręcznych

Ręczne wiązarki posiadają części, które zużywają się – zapewniamy dostęp do wielu popularnych komponentów. Gdy części nie są dostępne na rynku, wykonujemy je sami. Oferujemy pełne przeglądy wiązarek – diagnostykę oraz czyszczenie.

Serwis głowic wiążących

Głowica wiążąca to najważniejsza część każdej maszyny do wiązania. Specjalizujemy się w serwisowaniu głowic i kaset. Zapewniamy zastępcze głowice, które montujemy w Twojej wiązarce, aby Twój zakład nie doświadczył przestoju.

Retrofit i modernizacja wiązarek

Przeprowadziliśmy wiele udanych modernizacji istniejących systemów do pakowania, np. wymieniając głowice wiążące w starych wiązarkach czy dodając nowe funkcje do maszyn.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy atrakcyjną ofertę na właściwe dla Twoich potrzeb urządzenia do pakowania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, fachową poradę oraz profesjonalne usługi serwisowe!

    Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.