Poznaj firmę TEZAURUS

Tworzymy zgrany zespół specjalistów. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami oraz własnemu doświadczeniu w projektowaniu i serwisowaniu maszyn dostarczamy optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

30 lat doświadczenia w branży pakowania

Od 1990 roku prowadzimy sprzedaż urządzeń, maszyn, systemów i materiałów do pakowania na terenie całego kraju. Łączymy oferty wielu znanych i sprawdzonych firm.

Prowadzimy własny, autoryzowany, niezależny serwis urządzeń do pakowania. Na czas serwisu zapewniamy zastępcze urządzenia tak, aby Twój zakład nie doświadczył przestojów.

Zaprojektowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów – od prostych urządzeń własnego projektu, aż po rozbudowane systemy bezobsługowych linie do pakowania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawną obsługę zakładów z wielu różnych branż.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy atrakcyjną ofertę na właściwe dla Twoich potrzeb urządzenia do pakowania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, fachową poradę oraz profesjonalne usługi serwisowe!

    Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.